szerda, július 3, 2024
HomeTennisZverev nyert párosban - Nadal rekorddal

Zverev nyert párosban – Nadal rekorddal

Indian Wells – Alexander Zverev párosban bejutott a következő fordulóba az Indian Wells-i ATP Mastersen egy nappal az egyesben való korai kiesése után

A kazah Andrej Golubevvel a 24 éves hamburgi teniszező 7-6 (7-0) és 6-3-ra nyert a hondurasi Marcelo Arevalo és a holland Jean-Julien Rojer ellen. A következő fordulóban a német teniszcsillag és társa a Taylor Fritz és Tommy Paul amerikai duóval találkozik.

Zverevnek egyik játékosról sincsenek jó emlékei. Paul hétfőn a második fordulóban három szettben legyőzte őt, Fritz pedig tavaly a Zverev elleni negyeddöntős meccsét is megnyerte.

Rafael Nadal idén is folytatta lenyűgöző győzelmi sorozatát. A 35 éves spanyol 7:5-re és 6:3-ra nyert a harmadik fordulóban a brit Daniel Evans ellen. Nadal 17. idei mérkőzésén is veretlen maradt. Emellett a 400. győzelmét ünnepelte Masters-tornán – többet, mint bármely más játékos előtte. Nadal következő ellenfele az amerikai Reilly Opelka lesz, aki az izraeli Denis Shapovalovot győzte le 6:7(4:7), 6:4 és 6:4-re.