Nyolc mérkőzésen a hatodik győzelem: Ulm diadalmaskodott Szalonikiben

Az Ulm szerdán Szalonikihez utazott az Eurokupa keretében, és újabb sikert ünnepelhetett. De csak hosszabbítás után

Az Ulm tovább javította esélyeit a kosárlabda Eurokupa következő fordulójába való bejutásra. A német bajnok szerdán hosszabbítás után 99:88-ra (81:81, 41:42) nyert a görög Arisz Szaloniki ellen. A Bundesliga-klub a selejtezőkörben lejátszott 18 mérkőzéséből nyolcból hat győzelemmel és két vereséggel továbbra is a B csoport egyik legjobb csapata. A görög kikötővárosban Trevion Williams 20 ponttal volt a góllövőlista élén.

Szoros mérkőzésen egyik csapat sem tudott döntően nyerni. Az Ulm a félidőben 21-30-as állásnál egy 9-0-s futással válaszolt. A mérkőzés előrehaladtával tovább nőtt a különbség. Hat másodperccel az első félidő vége előtt a házigazdák egy belvárosi kosárnak köszönhetően egyenlítettek, 81-81-re alakítva az állást, és hosszabbításba küldve a mérkőzést. Ott az Ulm volt határozottabb, és megszerezte hatodik