csütörtök, szeptember 19, 2024
HomeTennisAz olimpiai bajnok Djokovic úgy döntött, hogy nem játszik Cincinnatiben

Az olimpiai bajnok Djokovic úgy döntött, hogy nem játszik Cincinnatiben

Múlt évben Djokovic harmadszor nyerte meg Cincinnatit. Nem fogja megvédeni a címét

A tenisz olimpiai bajnok Novak Djokovic visszalépett a jövő heti cincinnati Masters 1000-es tornától, miután Párizsban aranyérmet nyert. „Természetesen megértjük, hogy az olimpiai diadala és a mi tornánk között rövid idő telik el” – mondta Bob Moran, a torna igazgatója.

A 37 éves szerb múlt vasárnap Párizsban nyerte első olimpiai aranyát egy emlékezetes döntőben a spanyol Carlos Alcaraz ellen. A 24-szeres Grand Slam-győztes eddig háromszor nyerte meg a cincinnati keménypályás tornát, amely egyben a New York-i US Openre való felkészülést is szolgálja.