сряда, октомври 9, 2024
HomeBasketballШрьодер с добър дебют в предсезонната подготовка - най-добрият избор Ризахер убеждава

Шрьодер с добър дебют в предсезонната подготовка – най-добрият избор Ризахер убеждава

Денис Шрьодер започна предсезонната подготовка с Бруклин Нетс с поражение със 106:115. Въпреки това капитанът на световния шампион на Германия се представи добре. Същото важи и за топпика Закари Ришар, който за първи път облече фланелката на Атланта Хоукс.

Шрьодер игра само през първото полувреме срещу Ел Ей Клипърс в Оушънсайд/Калифорния, като германецът събра десет точки (4/7 FG), пет асистенции и две откраднати топки като стартов играч на единицата. Бен Симънс също беше в стартовата петица, но беше разположен в предни позиции. Австралиецът остана блед, но поне направи една стрелба от скок, която пропусна. Симънс вкара две точки (1/5 FG) и грабна три борби.

За разлика от тях, Кави Леонард трябваше да почива за Клипърс, а останалите стартови играчи също почиваха след почивката. Джеймс Хардън беше топ реализатор с 14 точки (6/9) през първото полувреме, но също така натрупа шест борби за 16 минути.

Това беше вторият предсезонен мач на „Сънс“ в Ийст Лансинг/Мичиган, като Кевин Дюрант отбеляза 21 точки (8/12) само за 19 минути. Стартовите играчи играха добре и през третата четвърт и водеха с цели 20 точки, когато новият треньор Майк Буденхолцер включи резервите си. Джален Дюрен (17) и Джейдън Айви (16) бяха най-резултатни за Детройт, докато Кейд Кънингам (3, 1/6, 8 асистенции) нямаше ритъм.

Топ изборът Закари Ришар направи добър дебют за Атланта

За Чикаго Джош Гиди (11, 7 борби, 3 асистенции) направи солиден дебют, но тройката не падаше (0/3). Нещата се развиха по-добре за Коби Уайт (21), докато Еван Мобли (19, 9/14) отбеляза най-много точки за Кливланд. Лотарийният избор на Чикаго Матас Бузелис се появи от пейката и отбеляза десет точки за 21 минути.

В дебюта на топпика Закари Ризачър Атланта Хоукс победи Индиана със 131:130, като Сет Лундри вкара победния гол със сирената. Ризачър беше използван само като шести човек, но отбеляза 18 точки (7/9 FG, 3/4 тройки) при силен коефициент. Джален Джонсън (19, 10 борби) записа дабъл-дабъл за 22 минути, а Пейсърс използваха стартовите си играчи само през първото полувреме. Гостите спечелиха тези 24 минути с 63:58.

ЛаМело Бол отново направи добро впечатление за Шарлът, като отбеляза 24 точки (6/12 тройки) за 23 минути. Избраният под номер 6 Тиджан Салаюн (15, 5/9 FG, 8 борби) също отново впечатли с четири тройки. Звездите на Маями Джими Бътлър (11) и Бам Адебайо (13) играха само през първото полувреме